Kategorie
Home Podnikání, finance Investice v tuzemsku Investice do perspektivní mobilní aplikace

Investice do perspektivní mobilní aplikace

Zahraničí
17. 6. 2022 - 15:49
V textu
Prodávající

Popis

Začátkem mého psaní bych rád zmínil, že se nejedná o nějakou pochybnou investici, kryptoměny apod, ale o investici do mého vlastního podnikatelského konceptu s obrovským potenciálem. S případnými investory se nemám problém kdykoliv sejít a vše osobně probrat, smlouva o investici nemá žádné skryté „ale“ a čestné jednání a férovost je to, na čem si prioritně zakládám. Investici zároveň nehledám od lidí, kteří by napumpovali do společnosti miliony a chtěli o všem rozhodovat (rád si vyslechnu jakékoliv rady, ale někdy ne vše lepší je opravdu lepší a může to mít negativní dopad na něco jiného), ale raději od běžných lidí, kteří mohou na nějakou dobu postrádat své finanční prostředky, rádi si přilepší příjemným úrokem a zároveň budou mít jisté výhody a budou součástí něčeho, co má budoucnost.

Oč tedy jde..
Jelikož sám hodně cestuji a jsem dost aktivní člověk, tak jsem si všiml, že ne všechny informace bývají vždy aktuální a úpravy fotek na sociálních sítích jsou běžnou součástí života, což mnohým z nás už ani nepřijde. Bohužel stinná stránka tohoto je, že mnohdy přijedeme na místa, která nejsou tak půvabná jako na fotce, hotely nám ukážou jen to, co chtějí abychom viděli, vánoční stánek, který stojí každý rok na stejném místě je najednou kvůli covid opatřením pryč, a mnoho dalšího.
Díky tomuto jsem v roce 2016 vymyslel koncept mobilní aplikace, která by dokázala s tímto bojovat pomocí spojení dvou nejsilnějších zbraní - aktuálních fotek a motivací lidí prostřednictvím finanční odměny.

Od postupného plánování a vymýšlení, jak tohle co nejlépe spojit, jsem se v roce 2019 vrhl do reálného vývoje mobilní aplikace a v listopadu 2021 bylo oficiální spuštění na App Store a Google Play. V únoru 2022 jsem přidal klíčovou funkci, která může více propojit lidi a lépe zpracoval některé funkce, aby byly uživatelsky více přívětivější.

... POKRAČOVÁNÍ TEXTU JE NA FOTCE, PROTOŽE TADY JE TO OMEZENÉ POČTEM ZNAKŮ

Základní údaje

Oblast inzerce
Zahraničí
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
17906697889887468609
V textu
Prodávající

Investice do perspektivní mobilní aplikace

Zavřít Zavřít
Prodávající
Robin
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!