Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Investiční apartmán v Thajsku s garant. výnosem (10%+ p.a.)

Cena:

2 300 000 Kč

Popis:

V zastoupení našeho klienta žijícího v ČR nabízíme k odkupu investiční apartmán v Thajsku spolu s dlouhodobou nájemní smlouvou s místním developerem.

Apartmán 2+kk o ploše cca 41m2 se nachází v moderním ubytovacím komplexu umístěném v žádané části thajského města Pattaya, cca 500 m od pláže. Toto letovisko, jedno z nejnavštěvovanějších v Thajsku vůbec, je umístěno pouze cca 160 km od hlavní thajské metropole - Bangkoku.

Apartmán je plně vybaven nábytkem i spotřebiči. Byl dokončen v roce 2014 developerem, který se následně stará o naplnění komplexu hotelovými hosty. Developer majiteli platí roční nájem ve výši 10% původní pořizovací hodnoty po dobu 10 let. Každoročně se nájemné dále valorizuje o 3%. Tuto smlouvu developer nemůže jednostranně vypovědět, majitel jednotky ji vypovědět může s půlroční výpovědní lhůtou a užívat jednotku pro osobní potřebu či vlastní pronájem.

Developer se stará i o další činnosti spojené s provozem, tudíž není nikterak potřebná správa či přítomnost ze strany majitele přímo v Thajsku.

Majitel jednotky drží veškerá vlastnická práva a je veden v katastru nemovitostí.

Bližší informace a podrobná prezentace příležitosti je k dispozici na webu naší společnosti.

Pravidelně uveřejňujeme nové investiční příležitosti i z jiných oblastí, než jsou nemovitosti.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11166823

Počet zhlédnutí:

46 383x

Zhlédnutí detailu:

1 887x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 879 inzerátů