Přivýdělek na internetu

20.02. 12:46 | Nabídka / Prodám | Brigády
Popis:

Těžba bitcoinu na Google Chrome. Je to velmi jednoduché, stačí kliknout na tento odkaz ---> https://getcryptotab.com/73364

Pokud se dostanete na stránky, pak už jen stačí kliknout na tlačítko ADD TO CHROME AND GET BITCOIN. Tím si přidáte program do Vašeho prohlížeče google chromu. PŘEDEM DOPORUČUJI SI VYPNOUT ADBLOCK A ANTIVIRUS, antivirus po přidání do vašeho chromu si opět můžete zapnout, byl by tam možný problém, že by Vám antivirus tento program vyhodnotil jako hrozbu.

Pak už je to velmi jednoduché, přihlásíte se do svého google účtu, vypnete prohlížeč a znovu zapnete a pak Vám to začne fungovat.

Důležité je si zapnout v levém dolních rohu MINING. Jsou tam tři různé rychlosti těžby LOW, NORMAL, HIGH. Záleží na výkonu počítače podle toho bude taková rychlost. Doporučuji těžit na LOW při nízkém zatížení počítače okolo 10-15% což je úplně v pohodě k normální práci na počítači. Také je tam tlačítko OFF, tím těžbu vypnete, doporučuji vypínat, jinak Vám to bude těžit i po vypnutí prohlížeče, jelikož je to podpůrný program.

Je to novější program, čím dřív se zapojíte tím lépe. Přeji lehkou těžbu.

Toto je pouze koncept inzerátu, který jeho majitel zatím ještě nezveřejnil.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13750832

Počet zhlédnutí:

14 096x

Zhlédnutí detailu:

327x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 887 inzerátů