Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Komerční licence software na prodej

Cena:

15 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji licence software, které je možné dále nabízet k prodeji. Jedná se o finanční indikátor a Expert Advisor, přes který je možné testovat a automaticky obchodovat jednotlivé hodnoty indikátoru. V případě koupě obdrží kupující práva pro další prodej tohoto software.

Tento software je poté možné nabízet např. přes oficiální stránku, v aukcích, na mql5.com nebo je možné vytvořit vlastní affiliate síť atd. Dále je zde možnost vytvořit stránky v cizích jazycích a nabízet software také na zahraničním trhu.

Indikátor je možné používat pro technickou analýzu finančních instrumentů. Jedná se o velmi kvalitní indikátor, který nabízí 5 proměnných pro nastavení. Tento indikátor byl vytvořen především pro zachycení větších cenových pohybů, ale indikátor je možné používat i pro krátkodobé obchodování. Každý uživatel, který si zakoupí licenci indikátoru si poté může vytvořit vlastní strategie na základě tohoto indikátoru.

Expert Advisor obsahuje jednotlivé hodnoty nastavení indikátoru a dále několik podmínek pro nastavení, jako Takeprofit, Stoploss a position sizing.

Více informací naleznete na stránce níže v inzerátu, kde naleznete také výsledky testování. Další výsledky si také můžete prohlédnout na odkazu níže, jedná se o výsledky testování portfolia instrumentů.

Pro zobrazení stránky stačí smazat text za lomítkem v adrese stránky.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11463115

Počet zhlédnutí:

69 229x

Zhlédnutí detailu:

2 006x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 044 241 inzerátů