Prodej zavedené cukrárny s výrobnou v Jižních Čechách

Cena:

7 500 000 Kč

TIP:

virtuální sídlo
Popis:

Nabízíme k prodeji 100% podíl ve společnosti provozující cukrářskou výrobu. Jedná se o rodinnou zavedenou prosperující společnost, známou na trhu již od r. 1990. Firma má svůj produkt, který má velký podíl na zisku. Průměrný obrat společnosti je v rozmezí mezi dvanácti a třinácti miliony korun ročně.

Součástí majetku společnosti je veškeré vybavení výroby, včetně zařízení na prodej výrobků – cukrárny, a taktéž provoz kavárny. Kapacita kavárny je 25 míst, včetně dětského koutku. Kapacita kavárny se v letních měsících navyšuje o 15 míst na balkoně, který je přístupný přímo z kavárny. Také cukrárna má letní zahrádku. Součástí výrobního prostoru je zázemí pro zaměstnance a kancelář, chladící a skladovací prostory. Prostor provozovny je v nájmu, současný majitel společnosti garantuje 10 letou nájemní smlouvu. Velkou výhodou je místo blízko hranic, takže převážnou část zákazníků tvoří právě Rakušané.

Mezi nehmotný majetek patří zejména know-how, webové stránky, jméno společnosti, vybudované dodavatelské vztahy a zaměstnanci s dlouholetou praxí a znalostí provozu.

Společnost má 13 zaměstnanců, a 2 brigádníky.

Důvodem prodeje jsou zdravotní problémy majitele. Stávající majitel je však ochotný nového majitele zaškolit poskytnout veškerou součinnost k pokračování plynuléhochodu společnosti.

Předpokládaná návratnost investice do čtyř let.

Inzerent:Michal Dokoupil
Telefon:602 430 627
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Jihočeský kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13660668

Počet zhlédnutí:

54 211x

Zhlédnutí detailu:

743x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 887 inzerátů