12.05.2019 17:43   |  Nabídka / Prodám   |  Firmy na prodej
Cena: 400 000 Kč

Popis: K prodeji eshopu mne nevedou špatné výsledky a ekonomická nedostatečnost, ale právě jeho postupný růst.

Bohužel již nejsem schopna hlavně z rodinných a s tím i časových důvodů stát "po boku" svému eshopu tak jak bych si přála a jak by si pro svůj další růst zasloužil. Jediné co chci prodejem získat je čas na sebe a rodinu.

Eshop je nenáročný na obsluhu, k vyřízení administrace a objednávek stačí 1 hodina denně s odměnou čistého zisku cca 20-27 tis/měsíčně

Eshopovému prodeji se věnuji již dvanáctým rokem. Za tu dobu prošlo mýma rukama několik eshopů, vyzkoušela jsem si několik obchodních strategií, některé byly méně úspěšné, některé více.

Zkušenosti ze všech jsem zkombinovala do současné podoby eshopu, který je takto v provozu přibližně rok. Eshop je postaven a aktualizována podle posledních trendů on-line nakupování. K prodeji přistupuji velmi nerada (a nepospíchám na něj), ale po dlouhém váhání a zvažování, zda prodat nebo ne, přeci jen zvítězila "zodpovědnost k rodině" nad tím, co mne baví a u čeho bych mohla trávit všechen volný čas.

Eshop jsem si vyladila nejprve pro sebe,s tím, že se mu budu věnovat několik dalších let, jenže do toho přišla před rokem velmi zajímavá pracovní příležitost, která se neodmítá a tak jsem začala "sedět na dvou židlích"

Současný obchod je postaven na prodeji převážně skladového zboží, jež tvoří cca 95% celé nabídky a pak cca 5% položek , jež jsou zhotoveny na základě objednávky.

Vše je cíleno tak, aby nebyly potřeba velké skladové prostory a nevznikaly zbytečné náklady jak za pronájem tak i případně za zaměstnance. Tento " krok" se mi nyní zhodnotil i ve směru ceny za dopravu, neboť poté co česká pošta přešla na ocenění balíku ne podle váhy ,ale rozměru,mne tento jejich krok nijak nezabrzdil, neboť většinu balíčků lze zaslat jako doporučenou zásilku.

Současný sklad je cca 15m2, což odpovídá jednomu většímu sklepu či garáži. Specializace je na potřeby pro oslavy narozenin od nejmenších až po "100 leté" svateb, rozluček se svobodou a nejrůznějších párty.

Dále velký poměr nabídky tvoří nástěnné a podlahové dekorace , trika s vlastním potiskem a samolepky na auto. Zaměřili jsme se rovněž i na bezpečnost v oblasti " vidět a být viděn", takže máme v nabídce velké množství reflexních prvků.

V Eshopu je i doplňkový prodej různého sortimentu.


Eshop je vhodný a stavěný k dalšímu růstu, na který už v současné době opravdu časově nestačím a což si myslím je i velká škoda. Mám spoustu nápadů, ale nestačím se jim věnovat a hlavně realizovat. Ráda bych eshop " předala" někomum kdo do něj dá také kus srdce.

Co se týká dodavatelů, zde nejsme vázáni, žadným českým dodavatelem konečných produktů, proto jsou naše marže poměrně vysoké v průměru kolem 60% a více. Za mne drobnou nevýhodou je delší doba dodání zboží na sklad od dodavatelů, kteří jsou převážně z alliexpresu, ale máme se všemi ,se kterými udržujeme obchodní vztah velmi dobré a mnohokrát prověřené zkušenosti, které samozřejmě rádi předáme k další spolupráci ( není potřeba žádných jazykových znalostí).

Eshop je nutno převzít i se skladovými zásobami, které je nutné průběžně dle prodeje doplňovat jinak nelze tento koncept udržet.

Cena za eshop je kompletní včetně zboží. Vhodné jak pro začínající tak zkušené podnikatele nebo pro nadšence jako já nebo maminky na MD.

Obrat za posledních 12měsíců činil 530 tis. Zisk po odečtení nákaldů 20-27 tis.
Nákaldy na provoz jsou max 2000 měsíčně + 5000 na marketing

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Veronika Černá
Telefon: 608 445 678
Odkaz: www.kidscool.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14903616
Počet zhlédnutí:
45 109x
Zhlédnutí detailu:
306x