18.02.2021 10:38   |  Nabídka / Prodám   |  Firmy na prodej
Cena: Neuvedeno
Popis:

Nabízíme prodej lukrativního cukrářského provozu s vybudovanou značkou a zavedenou klientelou na území severních Čech i v Praze, součástí je přenechání dlouhodobého pronájmu výrobního prostoru v Teplicích. Majitel předá provoz včetně svého "know-how", originálních, moderních a italských receptur, veškerého výrobního vybavení a dvěma zkušenými zaměstnanci. Jedná se o plně funkční rozvíjející se provoz se zavedenou známou značkou a spokojenou klientelou! Je možné okamžitě provozovat!
Stabilní odběratelskou základnu tvoří zásobování několika větších hotelových, restauračních a cukrárenských provozů, portfolio doplňuje zakázková realizace svatebních a jiných cateringů (v roce 2019 celkem 65 svateb). Vyrábí se zde z prvotřídních surovin, trhem ověřené zákusky a dortíky pod vlastními tvary a recepturami vycházejícími z italských a francouzských receptur. Zkušení zaměstnanci pracují s nejmodernějšími technologiemi v oboru. Přímo v objektu, kde je provozovna, je také stylová prostorná cukrárna viz. foto. Budova s nabízeným nebytovým prostorem, je po kompletní velice zdařilé rekonstrukci, před objektem je prostor na venkovní terasu a dostatečný prostor na parkování, snadná dostupnost.
Atelier je vybaven veškerým, povětšinou novým, technickým zařízením nutným k provozu- chladící box, šoker, unox pec, rozvalovačka, profi lednice a mrazáky, nerezové stoly, myčky...až po drobné profi náčiní. Vše tvoří dokonalý celek bez nutnosti dalších investic!!! Součástí nabídky je zaškolení obsluhy, možnost dohledu nad značkou a spolupráce na vývoji receptur. V prostorách je i kancelář, sociální zázemí a zázemí pro zaměstnance, sklady, garáž, dostatek dalších skladovacích prostor v 1.PP.
Vytápění všech místností je centrální, jehož zdrojem je horkovod s výměníkem.
Majitel se brání dalšímu rozvoji firmy, ačkoliv je zde aktivní poptávka (potenciál), raději přenechá (ze zdravotních důvodů) za výhodných podmínek do dobrých rukou. Návratnost investice dle posledního hospodaření je max. 2-4 roky. Odstupné za provoz, nájemné na smluvně uzavřenou dobu 7 let (s možností prodloužení), účetní rozvahu, měsíční poplatky a další informace na vyžádání.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Elizabeth Novotná
Telefon: 606 309 812
Odkaz: https://www.ceret.cz/reality…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15764384
Počet zhlédnutí:
67 011x
Zhlédnutí detailu:
624x