Kategorie
Home Podnikání, finance Firmy na prodej Prodej ready-made s.r.o. spolehlivý měs. plátce DPH

Prodej ready-made s.r.o. spolehlivý měs. plátce DPH

Praha
19. 7. 2022 - 13:42
V textu
Prodávající

Popis

Nabízím k prodeji ready-made (novou společnost bez historie) společnost s ručeným omezeným. Společnost je spolehlivý měsíční plátce DPH bez ekonomické historie (čistá) založená v letošním roce 2022. Společnost je bezdlužná vůči finančnímu úřadu, ČSSZ a VZP. Bezdlužnosti není problém doložit. Společnost je bezdlužná na daních, nemá žádné závazky, pohledávky, žádné směnky po splatnosti nebo se splatností a ani nic podobného. Zaúčtovaný základní kapitál včetně vyhotovených průběžných účetních výkazů. Součástí prodeje společnosti bude fyzické předaní účetnictví vč. účetních výkazů, zakladatelské listiny, smlouvy o vedení bankovního účtu, rozhodnutí o registraci k DPH vč. veškerých dodejek a doručenek. Zajišťuji bezplatnou přípravu smluvních dokumentů potřebných pro převod vč. předávacího protokolu nebo může vyhotovit přímo notář, ale za poplatek (předem domluvenou cenu). Dohodnu pro Vás levný a bezpečný převod společnosti u notáře v Praze (Notářský zápis - cca. 7tis - změna v OR druhý den. Mnozí notáři si účtují za NZ 2x cenu) nebo přímo přes soud (Kolek - 2tis - změna v OR zhruba týden). Poplatky za převod hradí kupující. Vše Vám rád srozumitelně vysvětlím. Pište nebo volejte. Cena 70.000,-Kč. V případě rychlého jednání sleva!


Zabýváme se nákupem, zprostředkováním a prodejem společností více jak 10 let. Máme i jiné společnosti na prodej. Vyhněte se komplikacím a nekupujte firmu od podvodníků! My Vám garantujeme spokojenost, prověřenost a bezpečnost převodu společnosti! Aktuální nabídku a bližší informace rád poskytnu konkrétnímu zájemci. Rychlé, slušné a vstřícné jednání.


V případě zájmu mě neváhejte telefonicky kontaktovat, sms nebo také můžete psát na email. Rád Vám odpovím na jakýkoliv Váš dotaz.


Telefon: 770 175 894

Email: tvojefirma@email.cz

Webové stránky: http://tvoje-firma.cz/ (předělávají se)

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
75225450241758154163
V textu
Prodávající

Prodej ready-made s.r.o. spolehlivý měs. plátce DPH

Zavřít Zavřít
Prodávající
TVOJE-FIRMA.cz
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!