Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

RYCHLÉ A LEVNĚ PŘEVEZMEME s.r o. !

Cena:

neuvedeno

TIP:

frmy na prodej
Popis:

POZOR !!!

PO NOVÉM ROCE UŽ JEN TAK NEPRODÁTE SVOU ZASLUŽENOÚ FIRMU !!! PROTO VÁM DÁME PŘEDVÁNOČNÍ SLEVU !!! Víme víc než ostatní!!! NEMÁTE NA DPH, NA DANĚ ??? NEVADÍ !!!

VSTUPTE DO DALŠÍHO DNE ČI MĚSÍCE S ČISTÝM ŠTÍTEM !!! JESTLI NECHCETE UŽ ŘEŠIT ZÁVAZKY, PLATIT DALŠÍ DANĚ, DPH, splácet dluhy a chcete mít po starostech s Vaší zadluženou firmou, prodejte ji nám a začněte s čistým štítem! Umíme firmu převést už během několika hodin u společností s jedním společníkem. Připravíme veškerou potřebnou dokumentaci zdarma včetně návrhu změn do Obchodního Rejstříku už do 60 minut a poskytneme Vám i odbornou konzultaci. DÍKY SNÍŽENÍ NÁKLADŮ JSME NEJLEVNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ!!!

Na profesionální úrovni vyřídíme vše potřebné k prodeji. Kupujeme společnosti s.r.o., a.s., nebo prodej zprostředkujeme s některým zájemcem z naší databáze. ZA PŘIJATELNÉ SMLUVNÍ CENY!!! Na míře zadluženosti a stavu firmy nezáleží! Přebíráme 100% obch. podílu, odvoláme Vás z funkce jednatele, změníme sídlo atd. Ke každému máme individuální přístup, který je vázán 100% diskrétností a potřebám i stavu Vaší firmy. Pracujeme rychle, levně a hlavně diskrétně! Dnem podpisu smlouvy se zbavíte starostí a zodpovědnosti k Vaší firmě. NAVÍC SE O FIRMU STARÁME TAK, ABY FIRMA NADÁLE KORESPONDOVALA S VĚŘITELI ATD. Zavolejte si i nezávazně pro více informací. ( Volejte i o víkendu ) Naše cena pro Vás bude přijatelná!

V PÍSEMNÉ ODPOVĚDI DOPIŠTE PROSÍM SVÉ JMÉNO A ČÍSLO SVÉHO TELEFONU!!!! DĚKUJI. TEL: 722 669 313

Inzerent:rr-finance
Telefon:722 669 313
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

7735436

Počet zhlédnutí:

413 653x

Zhlédnutí detailu:

10 350x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 850 inzerátů