Home Podnikání, finance Firmy na prodej

Automatický obchodní systém na finančních trzích

Celá ČR
28. 3. 2025 - 18:44
V textu
Prodávající

Popis

Prodám obchodního robota (AOS), který obchoduje podle vlastní strategie na finančních trzích. Jedná se o automatický obchodní systém, který je napojen přes API na Interactive Brokers. Pokyny k obchodu se vysílají z platformy Tradingview. Vše běží automaticky na serveru se zásahem pouze 1x týdně v pondělí dopoledne do 15:30 hod., kdy se platforma IBKR odhlásí a je nutné se znovu přihlásit.
Při jednom kontraktu robot vydělává cca 1000 - 2500 USD měsíčně. Obchoduje s opcemi. Možnost přidání kontraktů a tím zvýšení zisků. Zaškolení a zprovoznění na vlastním serveru samozřejmostí. S tímto AOS získáte pasivní příjem na celý život.
Cenově nabízím 2 možnosti:
1. 10 000,-Kč za nasazení (instalaci) a pak 1800,-Kč měsíčně.
2. 10 000,-Kč za nasazení (instalaci) a pak 20% ze zisku ( fakturováno vždy k 1. následující měsíc ). Vše ošetřeno smlouvou.
Uváděný obrat níže je závislý na počtu opcí. Doporučuji začít s jednou opcí a postupně přidávat. Průměrné zhodnocení účtu je 100 - 200% ročně. Na obrázku výsledek za 5 let obchodování (+890%)
Možno doložit výsledky i některých našich stávajících klientů.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
79348512724315937463
V textu
Prodávající

Automatický obchodní systém na finančních trzích

Zavřít Zavřít
Prodávající
Put Call Flow
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!