27.02.2021 11:44   |  Nabídka / Prodám   |  Vybavení provozoven
Cena: 150 000 Kč
Popis:

SOLOBAKER - automatická KONTINUÁLNÍ dělička těsta s kuželovou vykulovačkou pro výrobu chleba, pečiva a knedlíků s velmi vysokou přesností vážení. Gramáž od 30 do 1200g.
Těsto se vloží do násypky 70L (za příplatek zásobník na těsta 140L potažený teflonem).
Stroj rozdělí těsto nasátím do válce (jehož vnitřní objem lze regulovat) a automaticky jej vyjme na dopravní pás – velmi přesné dělení bez poškození a stlačení nejcitlivějším možným způsobem, jemněji než rozdělení rukou. Naše děličky těsta eliminují velmi obtížnou lidskou práci rozdělením těsta s velmi vysokou přesností a přináší významné úspory hmotnosti na každém kusu pečiva - obvykle se udává až 15% úspory hmotnosti, a plné kontroly výroby a díky moderní navrženému pístu a dělicímu systému válců neunaví těsto a nepoškodí jeho strukturu.
Stroj a bunkr na těsto jsou vyrobeny z nerezové oceli. Hmotnostní dělení lze snadno nastavit od 30 do 1200 gramů. Výkon od 20 do 40 kusů za minutu (až 2400 ks/hod).
Dělička těsta navíc obsahuje systém šetrného mazání a olejování dělícího bubnu a filtrování oleje, což přináší perfektní ekonomické výsledky. Střední pekárny spotřebují přibližně 15 litrů oleje za týden na stroj. Naše děličky modelové řady BVD má speciální systém mazání kapáním pro válec a píst. Spotřeba oleje snížena o 60%. Stroj má navíc standardní alarm hladiny oleje, takže obsluha nikdy nezapomene na jeho doplnění.
Zabudovaný dopravník vynáší klonky těsta přímo do vykulovačky. Výrobní kapacita vykulovačky odpovídá děličce.
Konická vykulovačka - s rotujícím kuželem a spirálovitě nastavitelnými kanály, které tvarují těsto přesně do tvaru koule. Těsto se při pohybu směrem vzhůru v nastavitelných kanálech dokonale zaoblí a získá hladký povrch. Při práci nezpůsobuje žádný hluk.
Vykulovačka má také systém automatického sypání mouky a foukání vzduchu nebo olejování kuželu.
Základní výbava obsahuje -
- hliníkový kužel a kanály - mohou být dodatečně potaženy teflonem za příplatek.
- konstrukce z nerezové oceli
- regulované a nastavitelné žlaby (délka 3,5 m - BCR 3500 )
- nebo fixované žlaby (4,5m - BCR 4500)
- sypání mouky
- foukání vzduchu
- a/nebo olejování kuželu za příplatek.
Pro pohodlí žen v pekárně se k děličce těsta dá dodatečně dokoupit za příplatek digitální ovládání hmotnosti těsta, rychlosti dělení s počítadlem kusů. Model BVD M- manualni panel, D- digitalni panel.
Dělička těsta BVDM - 190 000 Kč,- Vykulovačka BCR3500 - 150 000 Kč,- (ceny bez DPH)
VYVALOVACÍ STROJE - VYVALOVAČKA TĚSTA BLM - od 160 000 Kc bez DPH (1deska)
U kontinuální děličky hned poznáte velký rozdíl oproti děličce, do které musíte vložit předem navážené těsto. Hned vám ušetří peníze, pracovní sílu a čas.
Čistota, spolehlivost, snadná obsluha a spokojenost!
Rychlá návratnost investic a totální nezávislost! Stav nový - roční záruka na výrobní vady - samozřejmost. Nabízíme leasing od 20% ceny.
Hledáme prodejce našich strojů, zaměřených na region jejich působnosti. Těšíme se na vaši odezvu.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Stanislav
Telefon: 777 725 611

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14215516
Počet zhlédnutí:
26 462x
Zhlédnutí detailu:
1 522x