Home Podnikání, finance Firmy na prodej Prodám KLEAN.CZ - brand/projekt/firmu zaměřený na mytí oken
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodám KLEAN.CZ - brand/projekt/firmu zaměřený na mytí oken

Praha
13. 8. 2023 - 13:15
Dohodou
Prodávající

Popis

Jedinečná nabídka pro kohokoliv, kdo chce založit firmu, nebo začít podnikat.
Přenechám za zlomek pořizovací ceny.

V průběhu posledního roku, jsem se s mými kolegy podílel na zakládání uklízecí firmy, se specializací na mytí oken s originálním a chytlavým názvem KLEAN.CZ. Z projektu, ale kvůli velmi jedinečné příležitosti a rychlému úspěchu v odlišném oboru, v jeho začátcích sešlo.

K projektu je kompletní grafická identita navrhovaná profesionály, obsahující logomark, logotyp, tiskoviny, upravené reklamní fotografie, návrh firemních oděvů a další grafické prvky. Dále, také kromě zaregistrované domény www.klean.cz, jejíž samotná cena, je podle největšího světového portálu pro hosting webových domén www.godaddy.com odhadována na přibližně na 11 000,- kč, jsou zhotoveny kompletně funkční a plně responzivní webové stránky v rozhraní Webflow. Stránky jsou vybaveny kalkulačkou pro výpočet ceny služby, emailovým systémem objednávek, propojením se sociálními sítěmi, jako Facebook, nebo Google Bussines a dalšími příjemnými detaily. Na skladě také máme pár firemních trik, nástrojů a prostředků pro mytí oken, převážně od německé firmy Unger a v neposlední řadě více než 1000 kusů vytisklých letáků a vizitek.

Neradi bychom, aby veškerá práce, ať už naše, nebo lidí externě spojených s projektem přišla vniveč a proto jsme se po několika měsících rozhodli celý brand www.klean.cz prodat i za podstatně méně než pořizovací cenu.

Věříme, že dobrá digitální prezentace, je dnes již nedílnou součástí každé úspěšně firmy a že právě vizuální a technická strana našeho projektu je dotažená do nejmenších detailů a může tak skvěle fungovat i jako re-brand případně vaší firmy.

V případě že byste se rádi dozvěděli víc, shlédli zmiňované webové stránky, měli zájem, nebo jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mě obrátit.

PS. Veškeré texty na stránkách a tiskovinách jsou snadno přepsatelné, tak aby vám vyhověli.

Prodám KLEAN.CZ - brand/projekt/firmu zaměřený na mytí oken

Zavřít Zavřít
Prodávající
Robin Cigánik
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!