Kategorie
Home Podnikání, finance Firmy na prodej Prodej aktivní firmy prodávající nábytek

Prodej aktivní firmy prodávající nábytek

Libeň
9. 9. 2021 - 16:45
Dohodou
Prodávající

Popis

Aktivní firma, zabývající se prodejem nábytku je na prodej. Firma má jediného dovozce, který je ze zahraničí. Společnost, která je registrovaná v Praze může pomoc k získání statusu dlouhodobého rezidenta.
Ve vlastnictví společnosti je nákladní dodávka značky Ford Transit z roku 2013 a ve skladu nábytek minimální hodnoty 10-40 tisíc eur (250 000 CZK - 1 000 000 CZK), cena za zboží ve skladě je orientační a záleží na tom, kdy kupující bude kupovat podnik.
Sklad se nachází v bezpečném prostoru na Praze 8, konkrétně v Libni a je pronajímán za výhodných a dlouhodobých podmínek. Firma také uzavřela všechny potřebné smlouvy s předními prodejními trhy orientující se na nábytek.
Společnost má několik zaměstnanců. Bezproblémového skladníka, který se stará o skladové zásoby, zajišťuje odvoz zboží, když si zákazník objedná dopravu od firmy, zaměstnankyni, která se stará o zákaznickou podporu a účetní. Lidé v týmu mají ve srovnání s českými standardy nižší mzdy.
Firma má za sebou první rok na trhu a díky správně nastaveným marketingovým nástrojům plánuje firma do roku 2023 zisk ve výši 150 tisíc eur (3 750 000 CZK) s možností ztrojnásobení ročního zisku. Společnost má sesterskou společnost, prodávající stejný nábytek v Lotyšsku a za dva roky měla zisk 100 tisíc eur za rok, a to je z hlediska poštu obyvatel Lotyšsko 5x menší. Dalším trhem, na který by mohla firma proniknout by mohlo být sousední Slovensko.
Existuje také webová stránka https://pouzenabytek.cz/cz/ nabízející online nakupování s propojenými platebními systémy, což je výhoda zejména v době pandemie, rozhodně může pomoc k vyšším tržbám. Důvod prodeje této společnosti je přemístění investora.

Základní údaje

Oblast inzerce
Libeň
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
95230720992384891181
Dohodou
Prodávající

Prodej aktivní firmy prodávající nábytek

Zavřít Zavřít
Prodávající
Parviz Asgarov
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!